Kwateropolis

Najprostszy system
rezerwacji internetowej w Polsce

Obsługa rezerwacji zajmuje Ci dużo czasu? Nie wszystkie Twoje pokoje mają pełne obłożenie? Sprawdź nas. Od dziś proces zarządzania rezerwacjami stanie się prostszy i bardziej efektywny.

new_www.png

Zawsze możesz sprawdzić stan rezerwacji i odpowiedzieć na pytania Turysty. Turysta dokona rezerwacji o dowolnej porze, także w środku nocy, lub kiedy akutat nie jesteś dostępny. Przejrzysty kalendarz sprawia, że i Tobie i turyście łatwo zaplanować pobyt.

new_bezpieczenstwo.png

Dane są bezpieczne przechowywane na renomowanch serwerach firmy Home.pl, a dostęp do nich szyfrowany (SSL). Nigdy nie stracisz informacji o rezerwacjach i zawsze będziesz mieć dostęp do historycznych danych. A jeśli lubisz mieć coś na papierze - dodatkowo - opcja wydruku pełnego kalendarza.

new_udsotepnianie.png

Możesz w łatwy sposób udostępnić swój kalendarz na stronie internetowej. Turyści będą dzwonić do ciebie tylko z konkretnymi pytaniami. Zyskaj czas i zadowolenie swoich Klientów. Niezależnie skąd Turyści będą oglądać kalendarz dane w nim będą zawsze aktualne i takie same na każdej stronie internetowej.

Poznaj opinie o naszym oprogramowaniu
Płatności OnLine - Jak to działa
Zadowoleni klienci

Zobacz jak Rysio wynajmuje pokoje


Poznaj wszystkie
możliwości systemu!

Zaciekawiliśmy Cię? Chcesz poznać dokładniej nasz system? Nie wahaj się ani chwili dłużej. Skontaktuj się z doradcą lub po prostu załóż konto w systemie kwateropolis i zobacz jakie to proste. Konto przez pierwszy rok jest zupełnie darmowe, możesz więc bez ryzyka przetestować oferowane przez nas rozwiązania. Do dzieła! 

Blog firmowy

nowa-funkcja.jpg

Wizytówka ośrodka dzięki systemowi Kwateropolis

2013-06-18

Jeśli nie posiadacie Państwo własnej strony www to po rejestracji w naszym systemie otrzymacie całkowicie za darmo profesjonalnie przygotowaną wizytówkę Waszego ośrodka.

nowa-funkcja.jpg

Powiadomienie sms o dokonanej rezerwacji

2013-06-18

Uruchomiliśmy usługę powiadamiania sms o dokonanej rezerwacji. Dzięki temu właściciele ośrodków turystycznych będą na bieżąco informowani o dokonanej rezerwacji w ich obiekcie.

nowa-funkcja.jpg

Modyfikacja zakładki Rezerwacje

2013-06-18

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenia uruchomiliśmy możliwość klikania na rezerwację na kalendarzu. Mamy nadzieję, że sprawi to że nasz system będzie dla Państwa jeszcze bardziej przyjazny.

ciekawostka.jpg

Dbaj o zadowolenie swoich Klientów

2013-06-14|więcej...

Zastanawiasz się jak poprawić zadowolenie swoich klientów? Użyj systemu Kwateropolis.pl aby poprawić ich satysfakcję z korzystania z Twoich usług.

ikona-ogolna.jpg

Partnerstwo z firmą DotPay

2013-05-28|więcej...

Serwis Kwateropolis został zintegrowany z systemem płatności online firmy Dotpay. Każdy właściciel, który zdecyduje się na uruchomienie płatności elektronicznych, może od razu po dokonaniu wpłaty przez turystę widzieć pieniądze na swoim koncie dotpay.

RSS Blog Kwateropolis YouTube


płatności elektroniczne płatności w serwisie obsługuje transferuj.pl